„Igrzyska Zwierzaków” w poranku filmowym

Pruszków

Szykuje się nie lada gratka dla dzieci. Już 26 lutego w Pruszkowie odbędzie się poranek filmowy. Tym razem najmłodsi mieszkańcy miasta będą mogli obejrzeć film „Igrzyska Zwierzaków”

Sobotnie poranki filmowe zadomowiły się w kalendarzu kulturalnym Pruszkowa. W najbliższą sobotę 26 lutego najmłodsi mieszkańcy Pruszkowa będą mogli obejrzeć film „ Igrzyska Zwierzaków”.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

Poranek filmowy już 26 lutego 2023 o godzinie 11:00 w sali audytoryjnej CKiS, a na ekranie animacja pt. „Igrzyska Zwierzaków”.
BEZPŁATNE wejściówki dostępne będą od 21 lutego 2023 roku od godziny 8:00 TUTAJ

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.