Ich Troje, O.S.T.R., Margaret – zobacz kto jeszcze wystąpi w Pruszkowie

Pruszków

Wiadomość o tym, że na Dniach Pruszkowa pojawi się Ich Troje krąży już od jakiegoś czasu. My jako pierwsi prezentujemy listę gwiazd, która wystąpi na wszystkich imprezach plenerowych w Pruszkowie.

Ciekawe gwiazdy, nowe formuły wybranych imprez, niecodzienne atrakcje – kalendarz imprez plenerowych Pruszkowa jest wypełniony po brzegi. My znamy już dokładne terminy poszczególnych imprez i wiemy jacy artyści na nich wystąpią.

Dni Pruszkowa
W tym roku wracamy do formuły jednodniowej imprez. Tę zaplanowano na sobotę 27 maja. Standardowo dni miasta będziemy świętować w Parku Kościuszki. Oprócz rodzinnego festynu nie może zabraknąć koncertów. Gwiazda wieczoru będzie zespół Ich Troje, ale na scenie zobaczymy również innych artystów. O godz. 16.00 pojawi się zespół Piękni i Młodzi, później wystąpi D-Bomb oraz DISCOpolowanie. O godz. 19.00 przed publicznością pojawi się Michał Szpak. Gwiazda wieczoru – Ich Troje – wystąpi o godz. 20.30,

Lato, lato, lato czeka… w rytm hip-hopu
Impreza odbędzie się 3 czerwca. Standardowo impreza odbędzie się przy Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Antka. Od godz. 14.00  do godz. 17.00 na scenie będą królować przedszkolaki. Różniej zaplanowano godzinną przerwę. Następnie przed sceną powinni pojawić się już nieco starsi widzowie. Bowiem wieczorna część imprezy jest przeznaczona dla miłośników hip-hopu. Na scenie zobaczymy O.S.T.R z DJ HAEM, SB Maffija oraz BRO.

Wianki z paradą i rolkami
25 czerwca w Parku Potulickich będziemy witać lato podczas Pruszkowskich Wianków. Impreza standardowo kierowana jest do rodzin. Nie zabraknie więc atrakcji dla dzieci i dorosłych. W ubiegłym roku do gustu mieszkańcom Pruszkowa przypadły tańce na dechach, więc i tego elementu nie zabraknie. Imprezę uświetni parada motorów. Po raz pierwszy w Pruszkowie odbędzie się Nightskating, czyli przejazd na rolkach i wrotkach ulicami miasta.

Romantycznie do północy
Kolejna impreza pod chmurką to Koncert do północy. To impreza kierowana do tych, którzy lubują się w subtelnych dźwiękach i jazzowych aranżacjach. Na scenie pojawi się Piotr Polk i Łukasz Zagrobelny. Usłyszymy również utwory Marilyn Monroe w wykonaniu sześciu wybitnych artystek. Jakich? To póki co pozostaje tajemnicą. Koncert odbędzie się w Parku Kościuszki 22 lipca.

Wielka gwiazda na pożegnanie
„Żegnaj lato…” zamyka cykl wakacyjnych imprez. Standardowo odbywa się w Parku Mazowsze. Tym razem zaplanowano ją na 9 września. Na miejsce będzie można dojechać specjalnymi autobusami. Oprócz festynu zaplanowano również koncerty. Na scenie wystąpią muzycy z Pruszkowa z koncertem wspominającym Tadeusza Nalepę. Gwiazdą wieczory będzie Margaret.

Zamykamy cykl
Ostatnią imprezą w plenerze będzie Festyn na Gąsinie. Podobnie jak rok temu pojawi się tu orkiestra Pruszkowianka. Festyn odbędzie się 23 września.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.