„I Zawody w jedzeniu pączków na czas” już w niedzielę

Wydarzenie

Już 16 czerwca o godz. 12.00 w Parku Kościuszki podczas imprezy „Śniadania w Parku” w Pruszkowie odbędą się pierwsze „Zawody w jedzeniu pączków na czas”. Koniecznie przyjdźcie kibicować śmiałkom, którzy wbrew pozorom mają niełatwe zadanie do wykonania.

Organizatorem wydarzenia jest Manufaktura Pączków Tradycyjnych. Zadanie jakie czeka na śmiałków jest proste: zjeść 10 pączków w jak najkrótszym czasie. W sumie wydaje się to proste, ale zapewniamy, że tak łatwo nie będzie. Każdy z uczestników otrzyma od organizatorów wodę, ale pączków nie można w niczym moczyć. Nie wolno też popijać w trakcie jedzenia.

Zwycięży zawodnik, który pierwszy podniesie rękę po zjedzeniu i pełnym przełknięciu regulaminowej liczby 10 pączków. Nagrody niespodzianki trafią do pięciu osób, które jako pierwsze zjedzą swoje pączki.

Zawodnicy zapewne będą wdzięczni za wsparcie kibiców, dlatego koniecznie wybierzcie się na niedzielny spacer do Parku Kościuszki na „Śniadania w Parku”. Pamiętajcie zawody startują o godz. 12.00. A „pączkowi” śmiałkowie czekają na Wasz doping.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.