Huczne Dni Pruszkowa za nami

Uncategorized

Jeśli chciałoby się opisać miniony weekend w Pruszkowie dwoma słowami, to można powiedzieć: Działo się! Atrakcje, biegi i koncerty przyciągnęły wielu mieszkańców.

Oby więcej takich imprez! – To jedna z najczęściej powtarzanych przez mieszkańców opinii po Dniach Pruszkowa. Jak to na miejską imprezę przystało organizatorzy zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie. 

Sobota w Parku Kościuszki upłynęła przydźwiękach muzyki disco polo. Zgromadzeni w Parku Kościuszki mieszkańcy mogli bawić się m.in. przy muzyce zespołu Boys. Wiele osób bardzo przychylnie wypowiada się również o koncercie zespołu Piersi, który był gwiazdą pierwszego wieczoru Dni Pruszkowa. – Chyba niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej edycji były Piersi. Raz że grali prawie do 22.30 to i daj się publice ponieść, pobawić. Brawo tak trzymać panowie – napisał w komentarzu internauta o nicku „M.”.

Niedzielna odsłona Dni Pruszkowa była natomiast małym hołdem dla miłośników znacznie cięższych brzmień. Nocny Kochanek, Cree i ona – Agnieszka Chylińska!

Każdy z tych trzech koncertów przyciągnął tłumy mieszkańców. Pruszków chyba najlepiej tego dnia bawił się właśnie z Agnieszka Chylińką. Artystka obchodziła 23 maja swoje 42 urodziny. Gdy o tym wspomniała nie trzeba było długo czekać, by mieszkańcy zaśpiewali jej „Sto lat”. Sama Chylińska widownie poprosiła o prezent i odśpiewanie jednego z jej utworów „Kiedy powiem sobie dość”. Praktycznie przez cały koncert widzowie śpiewali razem z artystką. Wielu mieszkańców podkreśla, że były to jedne z najlepszych Dni Pruszkowa. 

Jednak Dni Pruszkowa to nie tylko koncerty. Jednym ze stałych punktów był Pruszkowski Bieg Wolności, który odbył się w niedzielny poranek. Więcej na temat biegu znajdziecie tutaj.

Warto tu wspomnieć, że przed nami kolejne imprezy plenerowe w Pruszkowie. Nie zabraknie na nich znanych artystów. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu, gdzie na bieżąco będziemy zapowiadać nadchodzące wydarzenia. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.