Hip-hop zawita do Milanówka

Milanówek

Miłośnicy rapu, beatboxu, DJ-ingu oraz tańca breakdance czekają na swoje święto. Już 16 i 23 kwietnia będą mogli wziąć udział w warsztatach hip-hopowych, które odbędą się w Milanówku.

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja „Hip-hopowego Szaleństwa”. Warsztaty mają być idealnym wstępem do czerwcowej imprezy. Najbliższe spotkania miłośników rapu, beatboxu, DJ-ingu i tańca breakdance pozwolą wprowadzić wszystkich w odpowiedni klimat. Miejscem zabawy będzie park przy ul. Fiderkiewicza.

Jaki jest rozkład jazdy hip-hopowych warsztatów? W sobotę, 16 kwietnia, Pejot i Skajs poprowadzą zajęcia z rapu oraz beatboxu. Celem warsztatów jest wspólne przygotowanie dwóch utworów, które zostaną zaprezentowane podczas „Hip-hopowego Szaleństwa”.

Z kolei 23 kwietnia będzie nadarzy się okazja do doskonalenia umiejętności didżejsko-tanecznych. O dobry klimat zajęć zadbają DJ Anusz i bboy Skank. Organizatorzy przygotowali bogaty program, w którym nie zabraknie scratchingu, beatjugglingu czy też mixingu. 

Warto dodać, że udział w warsztatach, które odbędą się 16 i 23 kwietnia w godzinach 14.00-17.00 jest bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.