Happening taneczny z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Jeśli chcecie nauczyć się tańczyć lub sprawdzić swoje umiejętności, możecie to zrobić podczas tanecznego happeningu z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w Grodzisku Mazowieckim.

Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzi się na świecie 29 kwietnia. Został ustanowiony w 1982 roku przez Komitet Międzynarodowego Instytutu Teatralnego (ITI-UNESCO) na pamiątkę chrztu francuskiego tancerza reformatora sztuki tańca – Jeana-Georges’a Noverre’a.

W Polsce po raz kolejny odbędzie się akcja #tańczMY. Od 22 kwietnia do 8 maja zaplanowano 140 wydarzeń w całym kraju. Grodzisk Mazowiecki zaprasza na obchody Dnia Tańca do Mediateki. 28 kwietnia w godz. 14.00-16.00 odbędzie się tam taneczny happening. Zajęcia poprowadzi Łukasz Kosiński ze szkoły tańca Flash. Zaplanowano pokazy i lekcje tańca towarzyskiego, latino, nowoczesnego, high heels.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe