Halloweenowa parada karawanów

Wydarzenie

Halloweenowy klimat zawita do Piastowa, gdzie po raz pierwszy organizowana jest parada karawanów i czarnych limuzyn!

Na pomysł takiego wydarzenia wpadli pasjonaci z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie. W przeszłości organizowali już m.in. widowiskową paradę radiowozów. Tym razem formuła jest luźniejsza, a udział może wziąć każdy chętny. Każdy może też przyjść obejrzeć te nietypowe pojazdy. Oprócz karawanów będą czarne limuzyny, czy legendarna czarna Wołga. – Samochodów będzie przynajmniej dziesięć, ale nie prowadzimy zapisów, więc może być ich więcej. Działamy spontanicznie. Pojawił się pomysł, żeby się w takim klimacie spotkać i to chwyciło – mówi nam organizator Tomek Graczyk.

Wśród pojazdów, które na pewno pojawią się na paradzie będzie m.in. czarny, siedmiometrowy lincoln, którego nieco starsi czytelnicy znają jako limuzynę Blake’a Carringtona z „Dynastii”. – To impreza skierowana do karawanów i właśnie czarnych limuzyn – zaznacza Tomek.

Trasa parady wiedzie z centrum Piastowa do Warszawy. Wszystkie samochody będzie można oglądać najpierw na parkingu targowiska w Piastowie (al. Krakowska róg Lwowskiej). Początek 31 października o godz. 20.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 21

21 odpowiedzi na “Halloweenowa parada karawanów”

 1. hihihi pisze:

  Targi funeralne to tez was obraza robaki? moze idzcie na swoj pogrzeb na piechote w takeim razie

 2. cdn pisze:

  bylo bardzo fajnie ciekawe zabudowy na ciekawych samochodach, Mam nadzieje ze za rok tez bedzie 🙂

 3. CWKS pisze:

  Karawany to pomyłka jak ten cały Hellowen !

 4. dios muertos pisze:

  bolakom tak juz kadzidlo leb otumanilo ze nawet karawan uwazaja za swietosc xdd

  • Zdziwony pisze:

   To nie ma nic wspólnego ze świętością. Raczej kategoria „głupota” przychodzi mi do głowy. Proponuję jeszcze paradę grabarzy, albo festiwal kwiatowy wieńców pogrzebowych z konkursem na na najpiękniejszą szarfę…
   Tu nie chodzi o świętość, religię, czy obyczaje przejmowane z dobrodziejstwem inwentarza. Chodzi o wyczucie granicy dobrego smaku…

 5. Anonim pisze:

  Łamerykańce są mądrzejsze. Ichniejsze święto jest wesołe. U nas chodzą smutasy.

  • Wilku Starszy pisze:

   Jesteś głupi. Wszystkich świętych, to radosne święto. Wszyscy się cieszymy, że naszy bliscy są w niebie. Tylko zaduszki mają smutny charakter. Nie są jednak oficjalnym świętem państwowym. Najpierw dowiedz się co masz we własnym ogródku, a potem zachwycaj się obcą kulturą

 6. GrAnd pisze:

  Wy ludzie to jesteście jacyś po..bani, coś fajnego się dzieje w Piastówku i też nie pasuje. Zmieńcie parafię może będzie więcej ciekawszych przedsięwzięć. Pozdrawiam Was ciule.

 7. Karol pisze:

  A kiedy wystawa trumien, urn, ?

 8. pola pisze:

  Czy zgromadzenie legalne jest? Zabezpieczenie – ochrona, pogotowie ratunkowe, zgoda na zgromadzenie? Prewencyjnie zgłoszę fakt na Policję aby pozabierali dowody rejestracyjne od tych szrotów.

 9. Zdziwiony pisze:

  Ludziom to chyba brak zajęcia?…

 10. Anonim pisze:

  Wystarczy iść pod kościół przed południem i codziennie mamy paradę karawanów

 11. Szymek pisze:

  Teraz biegusiem do spowiedzi za użycie tęczowej flagi… Raz raz raz

 12. Szymek pisze:

  A ksiądz wyraził zgodę???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły