Halina Młynkowa w Komorowie

Komorów

Już 13 września w Komorowie odbędzie się koncert Haliny Młynkovej.

Halina Mlynkova to polska piosenkarka i autorka tekstów i muzyki, prezenterka telewizyjna i aktorka pochodząca z Zaolzia. W latach 1998–2003 wokalistka zespołu Brathanki, z którym wydała dwa albumy studyjne: Ano! i Patataj.

Będąc wokalistką zespołu Brathanki, wykonywała piosenki o stylistyce pop-rockowej z elementami folkloru węgierskiego i słowackiego. Na pierwszy solowy album Etnoteka nagrała utwory inspirowane brzmieniami etnicznymi, zadebiutowała też jako autorka tekstów, pisząc słowa do większości piosenek z płyty. Na drugim albumie Po drugiej stronie lustra umieściła materiał inspirowany muzyką irlandzką. Trzeci album Życia mi mało to powrót do stylistyki pop-rockowej z elementami folku.

Start godz. 19.00
Miejsce: teren kościoła przy ul. 3 Maja

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Halina Młynkowa w Komorowie”

  1. OLO pisze:

    OJ , zakręciłbym z nią młynka……..

  2. Ghhhh pisze:

    Ale po co ????

  3. Duoa pisze:

    A jak zakażenia w naszym rejonie? Bo od grudnia mam swierzba co na korone wskazuję i dalej na kwarantannie a nikt badań mi nie robi a ja uziemiony…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły