Halina Frąckowiak noworocznie

Piastów

Legenda polskiej sceny muzycznej zaśpiewa kolędy i swoje największe przeboje. Halina Frąckowiak wystąpi już 6 stycznia.

Już 6 stycznia Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie będzie gościł niezwykłego gościa. Halina Frąckowiak to jedna z najbardziej lubianych i cenionych polskich piosenkarek. Po 55 latach na scenie, wciąż zdobywa nowych fanów. Ponad 20 płyt (w tym 4 złote), świadczą o jej popularności.

Śpiewa teksty najlepszych tekściarzy: Młynarski, Kofta, Geartner, Trzciński, Wołek, Kukulski. Najbardziej znane utwory to „Napisz proszę”, „Brzegi łagodne”, „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Papierowy księżyc”, czy „Serca gwiazd”. Śpiewała nawet w Watykanie, na specjalne zaproszenie Papieża Jana Pawła II. Nagrodzona Diamentowym Mikrofonem podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Teraz będzie można jej wysłuchać „na miejscu”. Już 6 stycznia o godz. 19.00 Halina Frąckowiak zagra wyjątkowy koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie. Wstęp biletowany, koszt biletów – 45 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Halina Frąckowiak noworocznie”

  1. Arhelan pisze:

    Śpiewała nawet w Watykanie, na specjalne zaproszenie Papieża Jana Pawła II. Ojprdl… na niebo spojrzyj, a nie tam, gdzie czarni ruchają dzieci nam…tak to leciało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły