11 lipca na torze Extremalne 4x4 off road park pod Kuklówka odbyła się kolejna edycja VIP CROSS – off road gwiazd.

W sobotę 11 lipca na torze Extremalne4x4.pl – Off-road Park spotkali się najodważniejsi aktorzy aby zmierzyć się ze sobą w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi.

W biurze zawodów zapisywały się drużyny- kierowca i pilot, odbierali karty startowe na których otrzymywali podczas jazdy punkty od instruktorów. Startowało 20 drużyn.

Zwyciężyli:

1 miejsce Karol Strasburger i Paweł Palmowski.
2 miejsce ex equo Tomasz Ciachorowski i Michał Mikołajczak oraz Karol Bernacki i Zuzanna Przedpełska.
3 miejsce Agata Załęcka i Kuba Kwiatkowski rzecznik PZPN.

Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver miała najlepszy czas w przejeździe w alkogoglach. Na początku imprezy, dzięki DRAGON WINCH zaprezentowaliśmy aktorom jak należy używać wyciągarki w przypadku zagrzebania się w błocie, oraz dzięki firmie CYBEX pokazaliśmy jak należy bezpiecznie przewozić dzieci w fotelikach.

Impreza odbyła się dzieki sponsorom: DRAGON WINCH, CYBEX, Dr. Marcus International, Xblitz, Tenzi, Żyrafa Sophie, Kwazar Net Servis – fundator laptopów dla zwycięzców, Vionelli, Cydr Sadowski, Duo-Tes Spółka Jawna, Hotel Afrodyta Business & Spa, Hurtownia Chemiczna.

Patronami medialnymi byli SuperExpress, Off-Road PL Magazyn 4×4, WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.