Gwiazdy na Dniach Ursusa

Region

Przygotowania do imprez plenerowych w regionie ruszyły pełną parą. Pruszków ma już pełną listę pleniówek. Sprawdziliśmy jakie wydarzenia są organizowane po sąsiedzku.

Na terenie Ursusa już w czerwcu odbędą się dwie imprezy plenerowe. Pierwszą – Festiwal Disco Ursus – zaplanowano na 3 czerwca (koncerty od godz. 17.00). To już druga edycja festiwalu. Tym razem w Parku Czechowickim zagrają: Renata Dąbkowska i zespół Dystans, Defis  oraz Playboys. Na scenie nie zabraknie również gwiazdy polskiego disco polo, która wylansowała takie utwory jak „Jesteś szalona”, „Chłop z Mazur”. Tak podczas Festiwalu Disco Ursus zobaczymy również zespół Boys.

Druga impreza to Dni Ursusa. Te odbędą się już 17 czerwca również w Parku Czechowickim. Tu koncerty wystartują już o godz. 15.00. Co ciekawe artystów dobrano tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Na scenie zobaczymy legendę polskiego rocka, bowiem przed publicznością wystąpią Skaldowie. Nieco młodsze pokolenie będzie mogło pobawić się przy relaksujących rytmach tworzonych przez Kamila Bednarka. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast niemiecki zespół Fun Factory znany z takich przebojów jak „I wanna B with U” oraz „Celebration”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.