„Gwiazdy Dzieciom” już w niedzielę

Grodzisk Maz.

W wyjątkowej scenerii malowniczych Stawów Walczewskiego odbędzie się równie wyjątkowy pokaz mody. W niedzielę 23 sierpnia na wybiegu pojawią się znane i lubiane gwiazdy, a wszystko w szczytnym celu.

Czytelnicy WPR24.pl z pewnością pamiętają charytatywne imprezy pod hasłem „Zima mroźna nam niegroźna”. W ubiegłym roku zorganizowano również edycję letnią. I tym razem nie może być inaczej. Już 23 sierpnia na Stawach Walczewskiego w Grodzisku odbędzie się kolejna edycja imprezy z cyklu „Gwiazdy Dzieciom”.

Gwiazdy pojawią się na wybiegu w towarzystwie dzieci z potrzebujących rodzin. Celem imprezy jest nie tylko możliwość spotkania z gwiazdami. Dzieci otrzymają również wszystkie kreacje w jakich pojawią się na wybiegu.

Udział w pokazie zapowiedzieli m.in Edyta Herbuś, Anna Powierza, Agata Steczkowska, Karol Strasburger, Agnieszka Kaczorowska, Michalina Sosna, Monika Zamachowska, Iwona Węgrowska. Eliza Gwiazda z kolei poprowadzi całe wydarzenie. Przewidziano również inne atrakcje dla dzieci, np. strefę LEGO.

Start imprezy 11.30.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.