Grodziskie Wianki 2022

Grodzisk Maz.

Wianki wywodzą się z obrzędów związanych z letnim przesileniem. W miastach na dobre wpisały się w kalendarz imprez plenerowych. Najbliższe odbędą się w Grodzisku Mazowieckim.

Grodziskie Wianki odbędą się już 18 czerwca (sobota) na Stawach Walczewskiego. Od godz. 14.00 będzie czekać na Was wiele atrakcji. Szykuje się ciekawe popołudnie!

Imprezę rozpoczną warsztaty plastyczne i pokazy taneczne Szkoły Tańca MW. O 14.30 zaprezentuje się Grodziska Orkiestra Rozrywkowa pod batutą Tomasza Kirszlinga. Wystąpią również soliści: Judyta Nowak-Labuń, Magdalena Piątek i Damian Ratuski.

O godz. 17.00 z głośników popłynie swing w wykonaniu zespołu „Grzeczni Chłopcy”. Godzinę później zaplanowano występ Bohdana Łazuki i Czesława Majewskiego. Następnie, o 20.45, swoje możliwości pokaże jazz band Młynarski&Masecki. Na koniec, o godz. 22.00, obejrzeć będzie można Teatr Ognia. Impreza zakończy się o godz. 22.30.

Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Rada Miejska i grodziski Ośrodek Kultury.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.