Grodziski Piknik z Psem po raz ósmy!

Piknik

Już w najbliższą niedzielę miłośnicy czworonogów z Grodziska Mazowieckiego (i nie tylko) będą mogli wziąć udział w imprezie dedykowanej specjalnie im i ich pupilom. Grodziski Piknik z Psem zaprasza!

Piknik dla psiaków i ich właścicieli odbędzie się już po raz ósmy i wszystko wskazuje na to, że będzie cieszył się nie mniejszym zainteresowaniem niż poprzednie odsłony. W programie przewidziano wiele atrakcji.

Jakich? – Podczas Pikniku odbędą się zawody Rally-O organizowane przez Rally Obedience Polska. Tradycyjnie będziecie mogli zobaczyć wiele fantastycznych pokazów: frisbee, agility, nosework, brainwork, treibball, dog dancing oraz sztuczki zebrane w całość przez Alferia – hotel dla psów, szkolenie, porady behawioralne oraz pokazy obrony i inne. Oczywiście będą też wybory najsympatyczniejszych psów w pięciu kategoriach. Nie zabraknie targu „Wszystko dla psa” , atrakcji dla dzieci, Antykwariat Pod Psem, loterii fantowej. A na ząb przygotujemy jak zwykle coś pysznego w Gastronomii pod Psem – zachęcają organizatorzy z SOS Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego.

Atrakcją specjalną będą pokazy Dog Dancingu. – Pierwszy raz w Grodzisku będziemy mogli zobaczyć Dog Dancing czyli taniec z psem. A cóż to ? To sport kynologiczny, który zdobył na świecie ogromną popularność. Rozgrywane są w tej dyscyplinie zawody różnej rangi, włączając Mistrzostwa Świata. Podczas występu, przewodnik z psem wykonują do muzyki ułożoną przez siebie choreografię – tłumaczą organizatorzy.

Początek Pikniku w niedzielę, 17 czerwca, o godz. 11.00 w Parku Skarbków. Impreza potrwa do godz. 16.30.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.