Grodziski Dzień Młodzieży

Grodzisk Maz.

Już w sobotę 23 kwietnia odbędzie się Grodziski Dzień Młodzieży. W grodziskiej Mediatece na młodych mieszkańców będzie czekać szereg atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do godz. 21.00. A jakie ciekawostki przewidziano dla młodzieży? Będzie to m.in. spotkanie z twórcami popularnego kanału „Matura To Bzdura”. Godzinę później będzie można spotkać się z autorem „Trylogii Mitrys” Pawłem Kopiejerem.

Na godzinę 15.00 przewidziano ciekawą prelekcję „Życie Edwarda Gierka”. Poprowadzi ją Wojtek Drewniak twórca kanału „Historia bez cenzury”. Dla odważnych miłośników historii na godz. 16.00 zaplanowano quiz historyczny „1 z 20”. Poprowadzi go Michał Śliwiński.

O godz. 17.00 przyjdzie czas na odrobinę relaksu przy występach artystycznych. Na scenie pojawi się Młodzieżowa Grupa Wokalna, a dwie godziny później efektowny będzie można podziwiać pokaz sztuki barmańskiej, który zaprezentuje Kacper Smarz.

To jednak nie koniec atrakcji. W trakcie Grodziskiego Dnia Młodzieży będzie można skorzystać m.in. z symulatora jazdy VR, symulatora lotu VR, retro arcade, odwiedzić stoisko z długopisami 3D, poznać grę Timberman, oraz wziąć udział e wirtualnych podróżach w kosmos. Chętni będą mogli skorzystać z popularnego Blenderbike’a.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.