Grodzisk zaprasza na zabawę sylwestrową

Grodzisk Maz.

Jeśli szukacie miejsca, gdzie w noc sylwestrową będzie można oglądać profesjonalny pokaz fajerwerków to koniecznie wybierzcie się do Grodziska Mazowieckiego

W tym roku wiele gmin w naszym regionie zrezygnowało z organizacji imprez sylwestrowych. Powodów takich decyzji jest wiele. Kilka lat temu w Pruszkowie magistrat przeprowadził ankietę, w której mieszkańcy zdecydowali o organizacji zabawy sylwestrowej bez fajerwerków (o ankiecie pisaliśmy tutaj). Sztuczne ognie zastąpiono pokazem laserów, ale nie cieszył się on zbyt dużym powodzeniem. Pandemia również ograniczyła możliwość organizacji zabaw sylwestrowych. W tym roku kolejnym powodem do rezygnacji z pokazów są pieniądze. Samorządy tną koszty gdzie się da i w wielu przypadkach rezygnują właśnie z zabawy sylwestrowej.

Tymczasem Grodzisk idzie „pod prąd”. Choć i tu w 2019 r. mieszkańcy opowiedzieli się za rezygnacją z fajerwerków. I tu podobnie jak w Pruszkowie, pokaz laserów wywołał niezadowolenie wśród tych osób, które nie wyobrażają sobie powitania Nowego Roku bez sztucznych ogni. To w tym roku możemy liczyć nie tylko na zabawę taneczną, ale również na pokaz fajerwerków. Z tą różnicą, że tu wykorzystane zostaną tzw. ciche fajerwerki, które nie generują hałasu. A tym samym nie zakłócają spokoju osobom  postronnym i czworonogom.

Zabawa sylwestrowa w Grodzisku rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 23.00 na placu 500-lecia (przy Centrum Kultury). Mieszkańcy będą bawić się przy muzyce mechanicznej. O północy zaplanowano pokaz cichych fajerwerków.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Grodzisk zaprasza na zabawę sylwestrową”

  1. Pracownik ZGKIM pisze:

    Jednak zmiana. Była zapowiedziana przez Burmistrza huczna zabawa na obwodnicy zachodniej.

  2. Karolina pisze:

    🤣🤣🤣 a może zabawę zacząć od 23:50 ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły