Grodzisk zaprasza na „Klasykę w Parku”

Grodzisk Maz.

Wakacje to czas kiedy w naszym regionie nie brakuje wydarzeń kulturalnych w plenerze. Jednym z nich są koncerty „Klasyka w Parku” organizowane w Grodzisku Mazowieckim. Najbliższy z nich już 14 sierpnia.

Tym razem na scenie w Parku Skarbków zobaczymy Aleksandra Kamedulskiego i Maurizo Carnelliego, którzy zabiorą nas w muzyczna podróż do Włoch z koncertem „Una serata italiana – włoskie słońce ukryte w muzyce”.

Aleksander Kamedulski to młody utalentowany bartyon wykształcony w Mediolanie. W koncertach towarzyszy mu Maurizio Carnelli – jego profesor i wykładowca, a przede wszystkim wybitny mediolański pianista.

Niezwykły muzyczny duet w trakcie koncertu ciepło włoskiego słońca i artystyczną pasję zaprezentuje poprzez szeroko rozumiany repertuar z Półwyspu Apenińskiego. Wieczór rozpoczną operowe arie i utwory instrumentalne, w kolejnej odsłonie wybrzmi włoska muzyka kameralna – od Scarlattiego do Tostiego. Koncert zakończą popularne pieśni neapolitańskie.

Start: 14 sierpnia, godz. 16.00
Miejsce: Park Skarbków
W razie deszczu koncert zostanie przeniesiony do Mediateki

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.