Grodzisk świętował z gwiazdami

Grodzisk Maz.

Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny byli gwiazdami tegorocznego święta Grodziska Mazowieckiego. Sobota (2 września) upłynęła pod znakiem szampańskiej zabawy.

Pogoda nie rozpieszczała i w powietrzu czuć było powiew jesieni, ale grodziszczanie byli rozgrzani. Od 12.00 Park Skarbków stopniowo wypełniał się mieszkańcami, którzy chcieli skosztować licznych atrakcji. A tych nie brakowało. Gry i zabawy przyciągnęły najmłodszych. Park Skarbków zamienił się również w… bibliotekę, gdyż w ramach akcji Narodowe Czytanie zgłębiano „Wesele” Wyspiańskiego.

O 16.00 rozpoczęła się część muzyczna. Na rozgrzewkę Gedeon Richter i taneczny koncert. Jednak mieszkańcy Grodziska spoglądali na zegarki i czekali na gwiazdy wieczoru. W końcu na scenie pojawił się idol nastolatek Dawid Kwiatkowski, który porwał tłumy. Publiczność szalała i śpiewała wraz z młodym artystą. Na sam koniec święta Grodziska wystąpił Andrzej Piaseczny. Znany i lubiany piosenkarz zaprezentował swoje najpopularniejsze utwory.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.