Grodzisk Mazowiecki zaprasza na Wianki

Grodzisk Maz.

Sezon imprez plenerowych w pełni. Na dobry początek wakacji Grodzisk Mazowiecki zaprasza na Wianki.

22 czerwca na Stawach Walczewskiego (wjazd od ul. Nadarzyńskiej) odbędą się grodziskie Wianki. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy tradycję z nowoczesną rozrywką, obfitować będzie w wiele atrakcji dla całej rodziny.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:30 koncertem orkiestry Gedeon Richter Polska pod batutą Jerzego Wysockiego. Występ uświetni solistka Hanna Chmielewska, która z pewnością oczaruje publiczność swoim głosem. Następnie, o 17:30, na scenie zaprezentują się lokalne talenty związane z Ośrodkiem Kultury.

O 19:15 czeka nas energetyczny koncert zespołu Lamia Sun, który rozgrzeje publiczność swoimi rockowymi brzmieniami. Kulminacją wieczoru będzie występ Bunch Of Chairs Orchestra o 21:30 – ich unikalne dźwięki z pewnością wprowadzą wszystkich w magiczny nastrój nocy świętojańskiej.

Dodatkowo, przez cały czas trwania imprezy (od 15:30 do 20:30), odbywać się będą warsztaty plastyczne, podczas których będzie można samodzielnie wykonać własny, tradycyjny wianek.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.