Grał u Obamy, zagra w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Tony Royster Jr. jest jednym z najbardziej cenionych perkusistów na świecie. O jego kunszcie będzie można przekonać się już 19 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim.

W sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury na pewno będzie gorąco. Tony Royster Jr. dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć zgromadzonej publiczności niezapomnianych wrażeń. A potrafi to jak mało kto!

Duży wpływ na jego miłość do muzyki miał ojciec, który grał perkusji i gitarze. Umiejętności Roystera ujawniły się dość szybko. Pierwszy raz dał o sobie znać w 1997 roku, kiedy w wieku 12 lat zagrał niezwykłe solo podczas  Modern Drummer Festival. Co można powiedzieć o chłopaku, który w wieku 15 lat występuje na gali rozdania nagród Grammy? Talent czystej wody, fenomen, wschodząca gwiazda. W wieku zaledwie 15 lat Royster pojawił się na 42 edycji rozdania nagród Grammy i zaimponował publiczności swoim fenomenalnym występem. Najbardziej znany jest jednak ze współpracy z Jay-Z. Na swoim koncie ma również występy z En Vogue czy Joe Jonasem. 

Ciekawym doświadczeniem w karierze amerykańskiego perkusisty jest występ ma balu inaugurującym prezydenturę Baracka Obamy w 2009 roku. 

Tony Royster Jr. otrzymał wiele wyróżnień i nagród. Najcenniejszą w jego dorobku bez wątpienia jest The Louis Armstrong Jazz Award, gdzie przy ocenie pod uwagę brana jest nie tylko gra na instrumencie, ale także kreatywność i charakter.

Start: 19 kwietnia (wtorek), godz. 19.00.
Miejsce: Sala widowiskowa Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 9.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.