Gra terenowa „Kobiety w konspiracji” w Muzeum Dulag 121

Pruszków

Muzeum Dulag 121 wraz z Fundacją Sofijka – edukacja i rozwój zapraszają szkoły średnie do udziału w grze terenowej „Kobiety w konspiracji”. Na grę obowiązują zapisy.

Uczestnicy gry wcielą się w role członkiń pruszkowskiej konspiracji, a ich zadaniem będzie przemieszczanie się między poszczególnym punktami na terenie Parku Potulickich i wykonywanie zadań. Każdy z punktów będzie dotyczył innego rodzaju działalności i innego referatu WSK, czyli Wojskowej Służby Kobiet. Będzie m.in. szyfrowanie, musztra, pomoc medyczna, czy przenoszenie meldunków.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w grze może wziąć udział maksymalnie 9 klas tj. 3 klasy z jednej szkoły – liczy się kolejność zgłoszeń.
Gra odbędzie się 18 czerwca tj. we wtorek na terenie Parku Potulickich w Pruszkowie. Wykonanie wszystkich zadań zajmie klasie około 1,5 godziny. Gra dla poszczególnych grup rozpocznie się o pełnych godzinach tj. 10:00, 11:00 i 12:00.

Do udziału w grze obowiązuje rejestracja – formularz dostępny jest tutaj.

Organizatorem gry jest Fundacja Sofijka z Brwinowa. Partnerem wydarzenia jest Muzeum Dulag 121 z Pruszkowa. Projekt sfinansowany ze środków Powiatu Pruszkowskiego.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Gra terenowa „Kobiety w konspiracji” w Muzeum Dulag 121”

 1. POlacy głąby pisze:

  …to że POlacy w przeszłości doznawali krzywd od innych nacji (sąsiadów) to jest wina wyłącznie nas samych.
  Dziś ostatnie wybory parlamentarne 15/X/2023 POkazały jak głupi jest to naród .

  • lech w. pisze:

   głupcy też mają odrobinę rozumu czyli instynkt przetrwania lecz jak nazwać kogoś kto sam się poddał eksperymentowi medycznemu szczepiąc się na zwida19 bez względu na poziom wykształcenia a teraz ma pretensje do całego świata że dekiel go uwiera ? nie żałuj głupców – należy ich wykorzystać zgodnie z ich wolą – owce i lemingi są nam potrzebni . to idealne frontowe mięso oraz pracownicy za miskę ryżu.
   pozdrawiam i gratuluję trafnej oceny sytuacji
   pomagajmy tym co chcą pomocy , dla reszty szkoda czasu

  • Czesiek pisze:

   smutne ale prawdziwe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły