Gmina Michałowice świętowała dożynki

Reguły

Park przy ul. Wiejskiej w Regułach tętnił życiem. Niedziela (3 września) upłynęła pod znakiem dożynek, ale nie tylko.

Mieszkańcy Reguł czekali na uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej. Przed 15.00 przecięto wstęgę i wszyscy mogli podziwiać budynek. Z pewnością funkcjonalna świetlica będzie ważnym miejscem dla mieszkańców Reguł. To kolejny tego typu obiekt, który w ostatnim czasie został oddany do użytkowania przez gminę Michałowice. W lipcu otwarto świetlicę w Suchym Lesie. Więcej na ten temat można znaleźć tu

W parku przy ul. Wiejskiej zabawa trwała w najlepsze! Choć uczestnicy dożynek musieli mieć się na baczności, bo pogoda delikatnie mówiąc – nie zachwycała. Mieszkańców gminy Michałowice rozgrzewały liczne konkursy, w których można było wygrać m.in. maskotki, parasole, kubki. Dzieci miały okazję przejść test znajomości przepisów w miasteczku ruchu drogowego. O ich humor zadbał Pan Yapa.

W Regułach nie brakowało chrupiących i pięknie wypieczonych chlebów, a także wspaniałych wieńców dożynkowych. Uczestnicy imprezy mogli spróbować swoich umiejętności na stoiskach rękodzieła ludowego.

Ciekawie było na scenie. Mieszkańcy gminy Michałowice mieli okazję zapoznać się z twórczością Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, Trace i lokalnych grup. Wisienką na torcie był występ Tercet czyli Kwartet. Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus, Piotr Gąsowski i Wojciech Kaleta zaprezentowali swoje umiejętności i ujęli zgromadzoną publiczność.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.