Gdzie wybrać się w weekend?

Region

Jeżeli jeszcze nie macie planów na weekend koniecznie sprawdźcie nasz informator kulturalny. Co ciekawego będzie się działo w sobotę i niedzielę w naszym regionie?

Tańce w Zagrodzie
Dworek Zagroda powraca do życia. Tym razem mieszkańców zaprasza na taneczną i muzyczną ucztę. O oprawę zadba zespół
„Jak za dawnych lat”. Nie pozostaje nic innego, jak zabrać wygodne buty.
Start: 9 lipca, godz. 17.00
Miejsce: Zagroda, Grodziska 57, Brwinów.

Piosenki Hemara
Miłośnicy koncertów plenerowych koniecznie muszą wybrać się do Grodziska na imprezę z cyklu „Klasyka w Parku”. Tym razem na scenie zobaczymy Zespół „W” w „Koncercie niezapomnianych piosenek Mariana Hemara – Czy Ty wiesz, moja mała”.
Start: 10 lipca, godz. 16.00
Miejsce: Park Skarbków, Grodzisk Mazowiecki.

Na jedwabnym szlaku
Jeśli nie masz pomysłu, jak ciekawie spędzić sobotę, to koniecznie wybierz się na „Piknik na jedwabnym szlaku”. Na gości czekać będzie szereg atrakcji: warsztaty plastyczne, warsztaty od jedwabnika do perskiego dywanu, malowanie buziek, zwierzobalony, pokaz kulinarny i wiele innych.
Start: 9 lipca, godz. 11.00
Miejsce: Biblioteka im. Marii Dąbrowskiej, Kraszewskiego 3, Komorów.

Amadeusz
MCK zaprasza na „Kino na Leżaku”. Tym razem widzowie obejrzą film „Amadeusz”. Obraz przedstawia historię Wolfganga Amadeusza Mozarta i jego potyczkę z Antonio Salierim, nadwornym kompozytorem cesarza Austrii Józefa II. Długo oczekiwany przez Salieriego sukces, zostaje przyćmiony gdy na dworze cesarskim pojawia się intruz: młody Mozart.
Start: 9 lipca, godz. 21.00
Miejsce: Basen Miejski, Sportowa 70B, Milanówek.

Zaparkuj w Młochowie
Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza na letni cykl koncertów, który będzie się odbywał pod szyldem „Zaparkuj w Młochowie”. W trakcie koncertu inauguracyjnego wystąpi kwartet smyczkowy Espresso. Publiczność siedzi na trawie, więc warto zabrać koce i maty.
Start: 10 lipca, godz. 16.00
Miejsce: Taras przy kościele św. Michała Archanioła, Młochów.

Letnie prezentacje
W każdą letnią niedzielę w parku przy piastowskim urzędzie miejskim będą odbywać się koncerty pod chmurką. Przed publicznością może zaprezentować się każdy. Nieważne na czym grasz, nieważne jaki utwór wybierzesz – chętni mogą zgłaszać się pod nr. 530 527 398
Start: 10 lipca, godz. 16.00
Miejsce: Park Jerzego i Bogny Sokorskich, Piastów.

Lato w Stawisku
Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów zaprasza na kolejną odsłonę „Lata w Stawisku”. Tym razem gościem muzeum będzie Jacek Myszkowski, który wygłosi wykład „Pamiętniki z okresu powstań narodowych i archiwalia rodzinne”.
Start: 10 lipca godz. 17.00
Miejsce: Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów, Stawisko, Podkowa Leśna.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe