Gąsin szykuje się na dobrą zabawę

Pruszków

Wrzesień w Pruszkowie jest niezwykle gorący. Jesienna aura daje się powoli we znaki, ale dobrej zabawy nie brakuje. Już 25 września odbędzie się festyn na Gąsinie.

Pruszków pożegnał już lato. W niedzielę, 18 września, Park Mazowsze tętnił życiem. Mieszkańcy Pruszkowa świetnie bawili się podczas koncertów takich gwiazd jak Mezo, Kamil Bednarek i Kult. Paleta atrakcji była niezwykle bogata i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla tych, których mało dobrej zabawy mamy dobrą informację – szykuje się kolejna impreza!

25 września na terenie szkoły podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej zapowiada się gorąca niedziela. Z pewnością przygotowane przez organizatorów atrakcje pozwolą choć na chwilę zapomnieć o zbliżającej się jesieni. Muzyka porwie wszystkich do tańca, nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i pyszności. 

Jak prezentuje się program festynu? Impreza wystartuje o godz. 15.00. Jako pierwsze zaprezentują się dzieci ze szkoły podstawowej nr 10. Zaplanowano również występ Ogniska Muzycznego z Gąsina. Po raz kolejny mieszkańcy będą mieli okazję podziwiać umiejętności orkiestry dętej Pruszkowianka. 

Nie zabraknie rytmów muzyki disco polo, przy której mieszkańcy Pruszkowa nie raz bawili się wspaniale. O 17.00 zagra zespół Power Play. Z pewnością wyjątkowym wydarzeniem będzie koncert Złotego Maanamu. Dla osób wychowanych w latach 80. to szansa, aby usłyszeć największe przeboje grupy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe