Gala Stand Up w Grodzisku

Wydarzenie

Dla miłośników Standu Upu mamy dobrą informację. W maju w Grodzisku odbędzie się gala, na której wystąpią m.in. Łukasz „Lotek” Lodkowski, Mateusz Socha i Piotr Szulowski.

Stand Up to najpopularniejsza ostatnio forma kabaretowa w Polsce. Od klasycznego kabaretu różni się prawie wszystkim. Nie ma tam inscenizacji, na scenę wychodzi jedna osoba, nie brakuje w nim tematów kontrowersyjnych i ostrych żartów. To sprawia, że Stand Up ma sowich zawolenników i przeciwników. Tych pierwszych jest jednak zdecydowanie więcej.

Miłośnicy takiej formy będą mieć w Grodzisku okazję, aby zobaczyć na żywo stand uperów znanych z telewizji i internetu. Na scenie w Centrum Kultury pojawią się Łukasz „Lotek” Lodkowski, Mateusz Socha, Dariusz Gadowski, Piotr Szulowski i Tomasz „Boras” Borkowski.

„Lotek” jak sam o sobie mówi, to „całkiem śmieszny typ”. Mateusz Socha „czasem coś tam gada”. Piotra Szulowskiego mieszkańcy Grodziska kojarzą przede wszystkim jako ich sąsiada. Dariusza Gadowskiego widzowie mogą pamiętać z występów w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaś „Boras” to: „Urodzony komik, pogrzebany romantyk. Nie kłamie. Nie kradnie. Zabija.”.

I Gala Stand Up w Grodzisku odbędzie się 7 maja o godz. 20.00. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury lub elektronicznie przez kupbilecik.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.