„Furia” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Pruszków

Sierpniowe projekcje Pruszkowskiego Kina Letniego rozpoczynamy mocnym akcentem. Tym razem widzom PKL serwujemy film wojenny.

Na ekranie zobaczymy „Furię” w reżyserii Davida Ayera. Film przenosi nas wczasy II wojny światowej. Jest kwiecień 1945 r. Alianci po sforsowaniu Renu maszerują na Berlin. Jednak w Niemczech do walki stają już nie tylko mężczyźni ale również kobiet i dzieci. Amerykańskie oddziały ponoszą duże straty. W pewnym momencie załoga sierżanta Dona „Zakapiora” Colliera dowodzącego czołgiem o „pieszczotliwej” nazwie Furia otrzymuje niebezpieczne zadanie. Czy pluton czołgów będzie w stanie je zrealizować?

Losy misji oglądamy z perspektywy załogi „Furii”. A ta jest nietuzinkowa. Stanowią ja wspomniany już dowódca Don Colier (Brad Pitt), zaprawieni w bojach wojny Boyd Swan (Shia LaBeouf), Grady Travis (Jon Bernthal) i Trini Garcia (Michael Peña)oraz żółtodziób przebywający w armii od… ośmiu tygodni Norman Ellison (Logan Lerman).

„Furia” zapewni moc gorących emocji. My z naszej strony zagwarantujemy wielki kinowy ekran oraz ponad 500 miejsc siedzących. Wy na film zabierzcie paczkę znajomych! To przepis na spędzenie sobotniego wieczoru.

Przypominamy, że w sierpniu seanse startują godzinę wcześniej. Zatem do Parku Potulickich w rejon studni wody oligoceńskiej przy ul. Lipowej zapraszamy o 20.30.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe