„Furia” przyciągnęła widzów Pruszkowskiego Kina Letniego

Pruszków

Pierwsza sierpniowa projekcja w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego przyciągnęła tłum osób. I nie ma się co dziwić, bowiem na ekranie można było zobaczyć „Furię” z Bradem Pitem na czele.

Tym razem w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego mogliśmy obejrzeć wojenny dramat w reżyserii Davida Ayera. Film przenosi nas wczasy II wojny światowej. Jest kwiecień 1945 r. Alianci po sforsowaniu Renu maszerują na Berlin. W pewnym momencie załoga sierżanta Dona „Zakapiora” Colliera dowodzącego czołgiem o „pieszczotliwej” nazwie Furia otrzymuje niebezpieczne zadanie.

Losy ich misji oglądamy z perspektywy załogi „Furii”. A ta jest nietuzinkowa. Stanowią ja wspomniany już dowódca Don Colier (Brad Pitt), zaprawieni w bojach wojny Boyd Swan (Shia LaBeouf), Grady Travis (Jon Bernthal) i Trini Garcia (Michael Peña)oraz żółtodziób przebywający w armii od… ośmiu tygodni Norman Ellison (Logan Lerman).

„Furia” zapewniła widzom moc gorących emocji. W ciepły wieczór Pruszkowskie Kino Letnie odwiedziło wiele osób. Widownia szybko się wypełniła. Mieszkańcy jak zwykle mogli liczyć na profesjonalnie przygotowaną „salę kinową”. Seans można było oglądać z wygodnych leżaków i krzesełek w malowniczej lokalizacji Parku Potulickich.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.