Filmowy seans pod chmurką

Michałowice

Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie piątkowego wieczoru? Wybierzcie się do kina! Ale nie chodzi tu o seans w multipleksie, a o seans filmowy w plenerze! Taki przygotowała gmina Michałowice.

W tym roku projekcje kina plenerowego w gminie Michałowice są organizowane w różnych lokalizacjach. Najbliższy seans odbędzie się w Regułach w parku przy ul. Wiejskiej.

Na ekranie zobaczymy komedię „Teraz albo nigdy” z Jennifer Lopez w roli głównej. Maya (Jennifer Lopez) jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.

Seans rozpocznie się o godz. 21.00. Na mieszkańców czekać będą wygodne leżaki. Wstęp wolny.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.