Filip Chajzer szuka pruszkowianki

Region

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... znany dziennikarz Filip Chajzer szuka mieszkanki Pruszkowa. Po co? Pani Ewa Anna Szymaszek wygrała rejs po Narwi z niespodziankami, ponieważ wsparła spontaniczną akcję Chajzera.

O co chodzi? Wszystko zaczęło się 1 czerwca. Z okazji Dnia Dziecka Filip Chajzer postanowił zorganizować spontaniczną akcję. Chodziło o wsparcie dziecięcego hospicjum Promyczek.  

Czym dokładnie zajmuje się hospicjum? „Sprawujemy całodobową opiekę domową nad dziećmi z chorobami ograniczającymi życie wtedy, kiedy wykracza ona poza możliwości lekarza pierwszego kontaktu (co nie oznacza, że przyjmujemy tylko dzieci umierające!). Przyjmujemy dzieci, które wymagają ciągłego nadzoru medycznego oraz stosowania specjalistycznego sprzętu przejmujemy obowiązki lekarza pierwszego kontaktu, poszerzając je o najnowsze zdobycze opieki paliatywnej, pełnoprawnej specjalności medycznej w zakresie leczenia objawowego. Zapewniamy opiekę całościową (medyczną, duchową, psychologiczną i socjalną) na terenie tzw. Wielkiej Warszawy (Warszawa i okolice w promieniu ok. 50 km od centrum)” – czytamy na FB fundacji.


W ten sposób na konto fundacji wypłynęło ponad pół miliona złotych (dokładnie 583 240 zł), a to jeszcze nie koniec ponieważ księgowanie przelewów trwa. Co więcej firma Dotplay obsługująca przelewy internetowe zrezygnowała z prowizji.

Okazuje się, że nie trzeba było wpłacać astronomicznych kwot by wygrać rejs połączony z kolacją na „okręcie” Chajzera. Wiemy już kto wygrał! To Ewa Anna Szymaszek z Pruszkowa! Jak informuje Filip Chajzer pani Ewa na konto fundacji wpłaciła 20 zł. To pokazuje tylko jak wielki oddźwięk ma akcja znanego dziennikarza.

Filip Chajzer kilka godzin temu na swoim profilu zamieścił informacje o wielkich poszukiwaniach pani Ewy. My przyłączamy się do tej prośby. Jeśli znacie panią Ewę dajcie jej znać, że wygrała!

Jeśli chcecie wesprzeć dziecięce hospicjum to poniżej prezentujemy dane do przelewu:
Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek
ul. Karczewska 48
05-400 Otwock
KRS 0000336442
NIP113-2777- 973
Regon 142009873
konto 34-1240-1037-1111-0010-2851-5903

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe