Fiesta na 3 urodziny Nowej Stacji

Pruszków

To już 3 lata, odkąd w Pruszkowie pojawiła się Nowa Stacja. Z okazji urodzin Centrum Handlowe zaprasza na zabawę w meksykańskich rytmach. Czeka nas cały tydzień atrakcji!

Meksykańska fiesta rozpoczyna się już 30 października, a zakończy się 6 listopada. Co przygotował jubilat? Będą rzuty sombrero do celu z nagrodami – kaktusami i urodzinowymi torbami na zakupy – animacje dla dzieci, a także badanie oraz analiza składu masy ciała z trenerami ZDROFIT.

Fiesta przeniesie się również na poza mury Nowej Stacji. Na pruszkowskich ulicach pojawi się meksykańska ekipa – będą rozdawać specjalne zaproszenia na finał fiesty. Na poszukiwaczy przygód czekają złote sztabki ze słodkim, czekoladowym wnętrzem.

Jeśli chcecie, możecie złożyć także urodzinowe życzenia na fanpage Nowej Stacji. Będą one nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 300 i 50 zł. Konkurs będzie trwać cały urodzinowy tydzień, a o szczegółach dowiecie się niebawem na Facebooku.
Wielki finał meksykańskiej fiesty już 6 listopada. O oprawę muzyczną zadbają El Mariachi i mistrzowie azteckiego tańca Danza Azteca. O animacje najmłodszych zadbają opiekunowie z sali zabaw Fikołki. Będzie malowanie buziek w azteckie wzory, samodzielne robienie sombrero i tańce w rytmie disco. Dla mam przygotowano strefę „Aktywne Mamy Działamy!”. Będzie tam mnóstwo ciekawych warsztatów i produktów.

Na wszystkich gości będzie czekać słodki poczęstunek – muffinkowy tort. Harmonogram meksykańskiej fiesty z Nową Stacją znajdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.