Festyn rodzinny w Piastowie

Piastów

Najbliższa niedziela w Piastowie zapowiada się niezwykle interesująco. Na stadionie miejskim odbędzie się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Już 12 czerwca o godz. 10 na stadionie miejskim w Piastowie przy al. Tysiąclecia 1 rozpocznie się wielka zabawa. Dzieci będą miały okazję skorzystać z wielu atrakcji. Organizatorzy zapewniają, że również rodzice nie powinni narzekać na nudę. Impreza to okazja do wspólnego spędzenia czasu i skorzystania z wielu ciekawych propozycji.

Na najmłodszych czekać będą kule wodne, ścianko-zjeżdżalnia, zamek ze zjeżdżalnią, malowania buziek czy też trampolina. Zatem będzie w czym wybierać. Z kolei dorośli będą mogli poćwiczyć celność na strzelnicy paintballowej. Przygotowana zostanie także fotobudka. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. – Atrakcje przygotowywaliśmy z myślą o dzieciach, ale nie zapomnieliśmy o rodzicach. Dorośli też coś dla siebie znajdą. Dogrywamy kwestię niespodzianki, która dostarczy uczestnikom nieco szybkości i adrenaliny. Pojawią się także stoiska gastronomiczne. Będą również gry i zabawy w języku angielskim – mówi Jerzy Derlatka, kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piastowie.

Festyn rodzinny odbędzie się 12 czerwca, kiedy to reprezentacja Polski zagra pierwszy mecz na mistrzostwach Europy we Francji. Rywalem biało-czerwonych będzie Irlandia Północna. Czy w Piastowie zapanuje atmosfera piłkarskiego święta? – Spotkanie reprezentacji Polski jest o 18.00, a my planujemy zakończenie festynu o 16.00. Podczas imprezy nie zabraknie akcentu piłkarskiego. Prężnie rozwija się u nas szkółka. Na boisku zobaczymy dziewczęta, które coraz chętniej chcą grać w piłkę nożną. Podczas festynu odbędzie się rywalizacja w turnieju dziewcząt U-12 – wyjaśnia kierownik MOSIR-u.

Organizatorzy liczą, że uczestnicy zabawy będą mieli miłe wspomnienia. – W zeszłym roku mieliśmy inaugurację. Można powiedzieć, że była to dla nas nauka. Teraz chcemy zapewnić jak najwięcej atrakcji i przygotowaliśmy bogaty program imprezy – zapewnia Derlatka.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11357

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8930

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8414

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7282

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5746