Festyn rodzinny na Ostoi

Pruszków

Stowarzyszenie Moja Ostoja zaprasza wszystkich mieszkańców Pruszkowa na festyn rodzinny. – Dla mieszkańców przygotowaliśmy szereg ciekawych atrakcji – zapowiadają organizatorzy.

Impreza odbędzie się 14 września w godzinach 13.00 – 19.00. Na kilka godzin placyk u zbiegu ulic Zenona, Tadeusza i Zdzisława zamieni się w miejsce pełne atrakcji dla całych rodzin.

Co znalazło się w programie imprezy? Na najmłodszych czekać będą kolorowe dmuchańce, na których dzieci będą mogły poskakać. Wejście na dmuchane zamki będzie bezpłatne. Dla miłośników rywalizacji przygotowano rajdy: pieszy i rowerowy. Dodatkowo na gości festynu zarówno tych małych, jak i dużych czekać będą liczne gry i zabawy z nagrodami.

Jeśli jesteście molami książkowymi to również znajdziecie coś dla siebie. W trakcie festynu odbędą się „wymianki książkowe” może uda wam się upolować jakiś tytuł, którego szukacie.

Na festynie poznamy również zwycięzcę konkursu na Symbol Ostoi.

„Zadanie p.n. Moja Rodzinna Ostoja – Festyn rodzinny na Ostoi w Pruszkowie jest sfinansowane ze środków Miasta Pruszkowa”

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Festyn rodzinny na Ostoi”

  1. Wilku Starszy pisze:

    Ja chce Michala Szpaka na tym festynie w szpileczkach. Jest piękny. Moj ideal faceta.

    • Grabarz pisze:

      Niestety program nie obejmuje koncertów ani innych programów artystycznych. Placyk nie dysponuje przestrzenią ani infrastrukturą umożliwiającą montaż sceny z nagłośnieniem i oświetleniem. Jednakże serdecznie zapraszam z całą rodziną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły