Festyn Majowy w pruszkowskiej „Dwójce”

Pruszków

W sobotę, 25 maja, mieszkańcy Pruszkowa będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – Festynie Majowym, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Jasnej.

Już od 13.30 na uczestników Festynu Majowego będą czekały liczne atrakcje – zabawy i konkursy, a także koncerty. Dla najmłodszych zostanie przygotowana specjalna strefa zabaw z dmuchaną zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową. Smakosze będą mogli nasycić się pysznościami z foodtrucków i watą cukrową.

Podczas imprezy będzie można skorzystać z mobilnego miasteczka ruchu drogowego przygotowanego przez pruszkowską straż miejską. Rowerzyści będą mogli także dokonać przeglądu swoich jednośladów.

Na koniec dnia gwiazda wydarzenia – Projekt Mira. Będzie to koncert z okazji 56-lecia powstania grupy Breakout. Występ zaplanowano na godz 17.15.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.