Festiwal Smaków Food Trucków coraz bliżej

Impreza

Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w drugi weekend kwietnia szykuje się porządna wyżerka! To pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Pruszkowie.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie zielonej pory roku mieszkańcy Pruszkowa będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Pruszkowie otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Centrum Kultury i Sportu zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowal specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

I Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w weekend 13 i 14 kwietnia na terenie CKiS w Pruszkowie. W sobotę w godz. 12.00-21.00, w niedzielę w godz. 12.00-20.00. Wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia.

Patronem medialnym wydarzenia są portal i gazeta WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Festiwal Smaków Food Trucków coraz bliżej”

  1. AnoReksio pisze:

    Czy można będzie za darmo pojesc ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły