Festiwal planszówek w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Do tych gier nie trzeba prądu, a jedynie stół i dobre towarzystwo. W weekend 22 i 23 października w Hali Sportowej przy ul. Sportowej 29 odbędzie się Pierwszy Festiwal Gier – Planszowy Grodzisk.

Gry planszowe to jeden z najlepszych sposobów na wspólne spędzenie czasu z bliskimi. Planszówki pozwalają wchodzić w interakcje, uczą logicznego myślenia i dają dużo radości. Jeśli nadal nie jesteście fanami takiego spędzania czasu, dajcie im jeszcze szansę – w dwa dni ogranizatorzy festiwalu przekonają Was, że gry planszowe to supersprawa.

Podczas festiwalu będzie czekać wiele atrakcji. Będzie można nauczyć się grać w planszówki, wypożyczyć gry i zagrać „na miejscu”, ale też zobaczyć lub zagrać w gry RPG. W programie jest prezentacja gier figurkowych Marvel Protocol i Bolt Action, a także dyskusje i prezentacje tematyczne. W czasie festiwalu będzie można kupić także gry na stoiskach sklepów i wydawnictw gier planszowych.

W czasie festiwalu nie zabraknie turniejów gier takich jak Pocemon, Dice Throne, czy Wsiąść do pociągu. W zawody będzie można stanąć także w grach Talisman: Magia i Miecz, Magic the Gathering, Unmatched, czy Hero i Star Relams.

W sobotę, 22 października festiwal rozpocznie się o godz. 10.00 i skończy o 20.00, a w niedzielę rozpocznie o 9.00, a skończy o 16.00. Wstęp wolny. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.