Festiwal Otwarte Ogrody z nowym terminem

Region

Tegoroczna XVI edycja Festiwalu Otwarte Ogrody została przeniesiona na wrzesień. Organizatorzy zdecydowali się na termin 4-6 września.

Festiwal Otwarte Ogrody to cykliczna impreza organizowana od 2005 r w miejscowościach wokół Warszawy posiadających status miasta-ogrodu lub powołujących się na tę tradycję założeń architektonicznych. Festiwal realizuje idee działania na rzecz ochrony dziedzictwa naturalnego i kulturalnego. W ramach Otwartych Ogrodów organizowane są również różnego rodzaju warsztaty i prezentacje.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju termin festiwalu został przeniesiony na 4-6 września. Jednocześnie możliwość zgłoszenia udziału w festiwalu przez mieszkańców, instytucje kultury i organizacje pozarządowe została przedłużona do 15 czerwca.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.