Festiwal Grillowania

Grodzisk Maz.

28 maja w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się nowa impreza plenerowa, a mianowicie Festiwal Grillowania. Szykuje się nie lada gratka dla amatorów smakołyków przyrządzanych na ruszcie!

Po chłodnych miesiącach wiele osób tylko czeka aż będzie można wyjść na świeże powietrze i rozpocząć sezon grillowy. Jak co roku najlepszym czasem do wspólnego biesiadowania przy rusztach jest majówka. To w te dni po raz pierwszy czuje się unoszący zewsząd zapach smażonego mięsa. Ale to tylko początek letniej przygody, bowiem w Grodzisku Mazowieckim pod koniec maja odbędzie się wydarzenie, na którym nie może zabraknąć fanów grillowania.

Podczas imprezy pojawią się firmy, które zaprezentują swoje umiejętności gastronomiczne. Zostaną przygotowane przez nich specjalne stanowiska, a to oznacza, że każdy kto będzie chciał spróbuje smakołyków z grilla. Z pewnością nie zabraknie karkówki, kurczaka, kaszanki, kiełbasek i wielu innych dań. Takiej okazji chyba nie można przegapić? Zwłaszcza, że to nie tylko kilka godzin jedzenia, ale spędzenia czasu w gronie najbliższych nam osób, a jak zapowiadają organizatorzy szykuje się iście rodzinny klimat.

Póki co szczegółowy plan imprezy jest w trakcie tworzenia. W połowie maja zakończy się nabór zgłoszeń od wystawców, wówczas poznamy więcej informacji. Impreza odbędzie się 28 maja i potrwa od godz. 11.00 do 17.00. Więcej informacji można uzyskać w grodziskim Centrum Kultury.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.