Festiwal Grand OFF w Milanówku

Milanówek

Jeśli jesteście fanami kina niezależnego to koniecznie musicie odwiedzić w nadchodzący weekend Milanówek. W dwa weekendowe wieczory na terenie miasta będą odbywać się filmowe pokazy w ramach Festiwalu Grand OFF.

Festiwal Grand OFF to idealna okazja do poznania kina niezależnego. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zobaczyć niezależnych produkcji teraz nadarza się do tego idealna okazja. Natomiast jeśli jesteście fanami kina niezależnego to nie możecie ominąć tego wydarzenia.

Festiwal Grand OFF w Milanówku będzie gościł przez dwa dni – 22 i 23 lipca. Na liście projekcyjnej znalazło się 10 tytułów. – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata wyświetlimy dla Was 22 i 23 lipca. Zaczynamy w Stare Kino, kontynuujemy w plenerze przy MCK! Pierwszego dnia festiwalu po wybranych filmach przeprowadzimy dyskusje z ekspertami! – podkreślają organizatorzy.

Poniżej zamieszczamy harmonogram festiwalu

22 lipca, godz. 20.00, Stare Kino (ul. Piłsudskiego 33) – Filmy i dyskusje
Too late
Sukienka
So long Paris
Pappo e Bucco
My Fathers Naples
Melting Lanscapes Glaciers

23 lipca, godz. 21.30, stefa kina plenerowego, ul. Kościelna 3 (przy MCK)
Los Ultimos Recuerdosde
Let me be dear
A Man in Chain
FRIEND

Filmy w języku polskim lub z napisami.
Wstęp wolny!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły