Festiwal Disco Polo w Nadarzynie

Nadarzyn

Nie lada gratka szykuje się dla fanów muzyki disco polo. W najbliższy weekend w Nadarzynie w ramach Centralnych Targów Rolniczych odbędzie się Festiwal Disco Polo.

Ideą Centralnych Targów Rolniczych jest promocja polskich produktów rolniczych, które mogą są idealnym towarem eksportowym. Impreza organizowana w Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie będzie trwała trzy dni. W piątek 25 listopada zaplanowano dzień biznesowy.

Kolejne dni imprezy będą miały charakter otwarty. Nie zabraknie degustacji potraw, produktów i alkoholi z całego kraju, stołów wigilijnych i promocji mleka. Ostatniego dnia zorganizowany zostanie Piknik Mleczny.

Główną atrakcją Centralnych Targów Rolniczych będzie Festiwal Disco Polo. Impreza odbędzie się w sobotę w hali C. Koncerty rozpoczną się  o godz. 13.45. Nie zabraknie największych hitów muzyki disco polo. Kto pojawi się na scenie? W trakcie ponad dwugodzinnego koncertu koncertu usłyszymy  M.I.G., After Party, Czadoman oraz Pudzian Band. Ze sceny zabrzmią takie imprezowe hity jak: Miód malina, Słodka wariatka, Cała sala, Bujaj się czy Ruda tańczy jak szalona.

Imprezę poprowadzi Edyta Folwarska znana z programu „Rolnik szuka żony” oraz Adam Kraśko. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Dla osób, którym nie uda dostać się do hali, organizatorzy zaplanowali strefę zabawy na zewnątrz.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.
 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.