Eleni wystąpi w Pruszkowie

Pruszków

Nietuzinkowa gwiazda polskiej piosenki wystąpi niebawem w pruszkowskim CKiS. Koncert Eleni będzie prawdziwą ucztą dla ducha.

Znana z niebanalnych aranżacji, ciepłych brzmień i elektryzującego spojrzenia Eleni będzie gościem na scenie Centrum Kultury i Sportu. jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek – urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyka zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych.

Jej albumy to m.in. „Po słonecznej stronie życia”, „Moja miłość”, „Ty jak niebo, ja – jak obłok”, czy „Wakacyjny flirt” i jej najnowsza – wydana w 2019 roku – „Statek do Pireusu”, która z miejsca podbiła serca polskiej publiczności.

Za większość krążków Eleni otrzymała „Złote Płyty”. Teraz wokalistka występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa. Pruszkowski koncert odbędzie się 11 maja o godz. 19.00 w sali widowiskowej CKiS w Pruszkowie. Bilety od 90 zł dostępne są tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.