Eleni gwiazdą grodziskich dożynek

Impreza

Święto plonów zazwyczaj organizowane jet pod koniec sierpnia. Jednak w Grodzisku Mazowieckim ten termin przesunięto na wrzesień. Impreza już w tę niedzielę na targowisku miejskim.

Impreza wystartuje o godz. 12.00. Mieszkańcy będą mieli okazję odwiedzić szereg stoisk z produktami regionalnymi. Znajdziemy na nich m.in. pyszne miody, domowy chleb i wędliny. Po szale zakupów na jarmarku przyjdzie pora na inne atrakcje. 

O godz. 14.00 zaplanowano występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej im. Feliksa Dzierżanowskiego. Godzinę później odbędzie się polowa msza św., a o jej oprawę artystyczną zadba chór Cantata. 

Na godz. 16.00 zaplanowano rozpoczęcie Pikniku Zbożowego. Nie zabraknie tam konkursów i degustacji. Tuż po godz. 16.00 dowiemy się kto wygra konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. 

Część artystyczna rozpocznie się o godz. 16.30 od koncertu Macieja Klocińskiego, który widowni zaprezentuje przeboje 20-lecia międzywojennego oraz warszawskie piosenki. O godz. 18.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru Eleni. 

Jeśli po tylu atrakcjach będzie Was rozpierać energia, to o godz. 20.00 startuje potańcówka z zespołem 4 Kiery.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.