Ekopiknik w Brwinowie

Brwinów

26 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Brwinowie odbędzie się Ekologiczny Piknik Rodzinny. To doskonała okazja, by spędzić czas w gronie znajomych i rodziny, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o ekologii.

Imprezy plenerowe ruszyły, czas zatem na wszelkiego rodzaju pikniki, koncerty i inne atrakcje „pod chmurką”. 26 maja o godz. 16.00 wystartuje Ekologiczny Piknik Rodzinny w SP nr 1 w Brwinowie. Na przybyłych na festyn czeka wiele atrakcji.

Co zaplanowano? Będzie 11 stanowisk edukacyjnych, gdzie będzie można m. in. stworzyć ekologiczną biżuterię, wygrać nagrody w kole fortuny, posadzić antysmogowe rośliny, a także zrobić własne bomby nasienne. Poza tym w programie jest pokaz mody ekologicznej oraz gry i zabawy przygotowane przez animatorów.

Druhowie z OSP w Brwinowie i strażnicy miejscy pokażą jak udzielić pierwszej pomocy. Dla łasuchów przewidziano dużo smakołyków – watę cukrową, popcorn, a na zakończenie – ognisko z kiełbaskami (te należy mieć ze sobą).

Piknik został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w kwocie 30 000 zł oraz objęty honorowym patronatem pani Anny Moskwy Ministra Klimatu i Środowiska.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Ekopiknik w Brwinowie”

  1. Czeri pisze:

    Tak to jest dobra okazja by odpocząć od kataklizmu światowego w którym pojawił się covid więc każdy powinien się odstresować od negatywnych bodźców.
    Więcej na takich akcjach powinno rozmawiać by czuć się między swoimi.

  2. Dr. Huckenbush pisze:

    No i git. Dzieciaki zabrać od tabletów i telefonów i trzeba przyjść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe