Eko piknik w „dziesiątce”

Pruszków

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe i aktywne spędzenie weekendu to w sobotę 16 września wybierzcie się koniecznie na Piknik Ekologiczny do Szkoły Podstawowej nr 10 w Pruszkowie.

Jakie atrakcje będą czekać na mieszkańców? Lista jest długa! Chętni będą mogli wejść do Eko pokoju zagadek. Dla miłośników aktywności będą czekać rowery wytwarzające prąd. Jeśli należycie do tych bardziej wygimnastykowanych i pamiętacie popularną grę Twister, tu w trakcie pikniku będziecie mogli zagrać w ekologiczną odmianę tej zabawy i to w formacie XXL. Jeśli mowa o dużych formatach to na piknik przygotowano również gry planszowe i puzzle – również w rozmiarze XXL.

Na chętnych będzie czekać również Eko ramka do zdjęć. Nie zabraknie też warsztatów z tworzenia Eko biżuterii. Dla odważnych przygotowana została… wspinaczka górska. Wszystko dzięki Eko VR. Uczestnicy, którzy zdobędą szczyt góry podczas wirtualnej wspinaczki otrzymają eko upominki. Dodatkową atrakcją będzie wyspa wyposażona w osiem  ekranów dotykowych. Na każdym z nich dostępne są aplikacje multimedialne i quizy zawierające pytania z zakresu ochrony powietrza

Piknik ekologiczny w SP 10
Start: 16 września godz. 13.00
Miejsce SP nr 10, ul. Pływacka
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Eko piknik w „dziesiątce””

  1. A Sipiera będzie? pisze:

    bo dawno go nie widziałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły