Dzień Sąsiada na sportowo!

Impreza

W tym roku grodziski Dzień Sąsiada odbywa się pod hasłem „Dzień Sąsiada na sportowo". Atrakcji nie brakuje. A impreza już w niedzielę, 30 września.

Część oficjalna rozpocznie się na hali sportowej (ul. Westfala 3) o godzinie 14.00, ale już od 10.00 zapraszamy fanów piłki nożnej na boisko sportowe za halą, gdzie będzie można kibicować rozgrywkom w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Dla najlepszego piłkarza turnieju przewidziana jest dodatkowa nagroda, Statuetka Prezesa Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dekorację zwycięzców przy akompaniamencie Grodziskiej Orkiestry Dętej przewidujemy na godzinę 15.30.

O 14.00 na hali rozpoczną się zabawy animacyjne i warsztaty sportowe dla dzieci, między innymi szermierka, karate oraz tenis stołowy. Na dorosłych uczestników będzie czekało stoisko z masażami regenerującymi. Przewidziane są także konkursy z cennymi nagrodami i smaczny poczęstunek.

O 15.00 zapraszamy na patio Szkoły Podstawowej Nr 2, tam uczniowie Szkoły uświetnią imprezę koncertem muzycznym.

Gościem specjalnym tegorocznego Dnia Sąsiada będzie Marcin Łopucki – mistrz świata w kulturystyce klasycznej, promotor zdrowego stylu życia.

Od godziny 16.30 czeka uczestników duża dawka dobrego humoru, a to za sprawą Kabaretu Łowcy.B.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.