Dzień Dziecka ze świętem kolorów i balonów w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Na liście atrakcji z okazji dnia dziecka nie mogło zabraknąć kolorowych balonów i proszków Holi. Te atrakcje znajdziecie na Stawach Walczewskiego.

W sobotę 1 czerwca Stawy Walczewskiego wypełnią się atrakcjami dla najmłodszych. – Dzień Balonów to doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Wspólnie dajmy się ponieść balonowej fantazji! Ten wyjątkowy dzień z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem – podkreślają organizatorzy.

A jakie atrakcje będą czekać na dużych i małych?  W trakcie Dnia Balonów zobaczymy niezliczone ilości kolorowych balonów, balonowe animacje, balonowe show oraz balonowe warsztaty. Nie zabraknie też wielkiego wyrzutu balonów. Dodatkowo znajdą się tu balony i akcesoria, kolorowe łakocie i granity oraz dmuchańce.

Po balonowym szaleństwie przyjdzie pora na… proszki holi!– Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę, przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ’ów. Pamiętajcie, im więcej ludzi tym lepszy klimat, który Wy będziecie tworzyć dlatego zapraszajcie swoich znajomych i pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich – zapraszają organizatorzy.

A jakie atrakcje będą czekać na małych i dużych? Oprócz kolorowych proszków holi zaplanowano wyrzutnie proszków, kolorowa watę cukrową i oczywiście świetną muzykę.

Start: 1 czerwca,
godz. 15.00 – Dzień Balonów,
godz. 18.00 – Święto Kolorów
Miejsce: Stawy Walczewskiego, Grodzisk Mazowiecki
Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.