Dzień Dziecka z muzyką hip-hop

Pruszków

Jednym to połączenie wyda się nietypowe innym przypadnie do gustu. W Pruszkowie już niebawem odbędzie się koncert hip-hopowy. Imprezę połączono z obchodami Dnia Dziecka

Już 1 czerwca świętujemy Dzień Dziecka z tej okazji, jak co roku w Pruszkowie odbędzie się specjalna impreza plenerowa. „Lato, lato, lato czeka…” to wydarzenie tworzone z myślą o i dla  najmłodszych mieszkańców Pruszkowa.

Na jeden dzień teren Parku Żwirowisko staje się miejscem właśnie dla dzieci. Nie inaczej będzie i tym razem. 3 czerwca już o godzinie 10.30 wystartuje Festiwal Przedszkolaków. W jego trakcie maluchy będą prezentować swoje talenty. Zapewne niejednej mamie i babci zakręci się łezka w oku, gdy na scenie pojawi się maluch z ich rodziny.

Na scenie pojawi się Zespół Tańca Ludowego Pruszkowiacy. Melodyjna muzyka, kolorowe stroje i tradycyjne tańce – to wszystko już od 12.30. Po występie zespołów pozostaniemy w klimacie tańca. Jednak już nieco bardziej nowoczesnego. Na scenie pojawią się bowiem członkowie Dance Imperium.

Po zakończeniu artystycznych zmagań przyjdzie pora na przerwę i zmianę wystroju sceny. Powodem będzie koncert. I to nie byle jaki. Bowiem scenę w Parku Żwirowisko opanują… hip-hopowcy.

O godz. 17.30 przed publicznością pojawi się B.R.O. Godzinę później usłyszymy SB Mafija. Natomiast gwiazdą wieczoru polski raper,freestyle’owiec, muzyk i kompozytor – Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R. Pod sceną nie powinno więc zabraknąć wszystkich fanów muzyka. Start koncertu godz. 19.30.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758