Dzień Dziecka z Galerią Nowa Stacja!

Pruszków

Już 3 czerwca w Galerii Handlowej Nowa Stacja w Pruszkowie będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci – tych małych i tych nieco większych!

Piknik rodzinny w Nowej Stacji startuje 3 czerwca o godz. 11.00. Do godz. 17.00 będzie można wziąć udział w wielu grach i zabawach przygotowanych wspólnie z Salą Zabaw Fikołki. Do tego pokazy baniek mydlanych, malowanie twarzy, warsztaty tworzenia balonowych zwierzątek oraz konkursy z nagrodami sprawią, że nikt nie będzie narzekać na nudę. Dzieci będą mogły poaza tym poszaleć i pobawić się na dmuchanych torach przeszkód. Dla wszystkich lubiących aktywność klub fitness Zdrofit zaplanował trening zumby. Poprowadzą go trenerzy klubu.

Aktywne Mamy – działamy! wraz z Nieidealnąanną nauczą Was jak robi się makramowe doniczki i peeling DIY. Najmłodsi będą mogli zatracić się w koralikowym szaleństwie i stworzyć wyprasowanki. Będzie można skorzystać również z kolorowanek 3D i pomalować bajowe miasteczko!

A jeśli będziecie chcieli się zrelaksować – będziecie mogli odprężyć się na leżakach, ciesząc się wiosennym słońcem.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Dzień Dziecka z Galerią Nowa Stacja!”

  1. Ferdek pisze:

    Dzień dziecka, dzień matki, wszystkie święta i szczegolne dni najlepiej obchodzić w galeriach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły