Dzień Dziecka w regionie

Impreza

Dziś Dzień dziecka! Jeśli nie zaplanowaliście szczegółowo świętowania tego dnia to podsuwamy wam listę wydarzeń organizowanych w regionie. Atrakcji nie brakuje.

GRODZISK
W Grodzisku Dzień Dziecka świętować będziemy przez cały weekend. 1 czerwca w Parku skarbków od godz. 12.00 dostępne będą dmuchańce, konkurencje sportowe, malowanie buziek i wiele innych. O 12.00 koncern Gedeon Richter zaprezentuje eksperymenty chemiczne, a o godz. 14.00 odbędzie się marsz solidarności „Różni a Równi”. Natomiast w niedzielę 2 czerwca Dzień Dziecka świętować będziemy w hali przy Westfala. Start imprezy o godz. 14.00. W programie, animacje dla dzieci, warsztaty robienia eko-toreb, gry i zabawy przy stole tenisa stołowego, magiczny pokaz uczestnika „Mam Talent” Vasili Trunov i Aero Miś. Od godz. 8.00 rozgrywany będzie Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego „Pingla Cup”.

MICHAŁOWICE
Tu imprezę zaplanowano na 2 czerwca. Od godz. 12.00 w Parku Regułach na małych i dużych będą czekać atrakcje: występ iluzjonisty, misiowy zespół ratunkowy, pokaz akrobatyczny, pokaz ratownictwa wodnego, warsztaty kreatywne i naukowe, fotobudka, strefa dmuchańców, zabawy sportowo ruchowe oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.

MILANÓWEK
W tym roku świętuje Dzień Dziecka aż dwa dni! – 1 czerwca spotkamy się na tradycyjnym już Letnim Biathlonie Milanowskim w SP nr 2, a także na spektaklu teatralnym pt. „Bajeczna fiesta” w wykonaniu Teatru Kultureska oraz na rodzinnym pikniku w Ochotniczej Straży Pożarnej. Natomiast 2 czerwca na terenie parku „Zielony Dołek” weźmiemy udział w grze terenowej, w trakcie której będziemy wykonywać różne zadania – wyliczają organizatorzy.

NADARZYN
W Popówku 1 czerwca szykuje się niecodzienne wydarzenie pod hasłem „Ułani Dzieciom”. Impreza startuje o godz. 14.00 w programie gry i zajęcia edukacyjne, zabawy ruchowe, kuźnia małego komandosa oraz opowiadania o koniach, kącik historyczny i spotkania z ułanami. Natomiast już od 17.00 będzie można podziwiać pokazy musztry konnej oraz pokaz władania szablą. Nie zabraknie również pokazu umundurowania. O godz. 21.00 ognisko z ułańską fantazją.

PIASTÓW
Tu już 2 czerwca zorganizowany zostanie piknik. Impreza startuje o godz. 10.00 na stadionie miejskim. W programie: animacje dla dzieci, bieg przedszkolaka, basen z piłkami, dmuchane zjeżdżalnie, warsztaty cyrkowe, malowanie buziek i wiele innych. Przed publicznością wystąpi uczestnik „The Voice of Poland” – Kacper Gouda.

PRUSZKÓW
Tu dzień dziecka będziemy świętować w Parku Potulickich. Start imprezy już o 11.00 już 1 czerwca. Na liście atrakcji znalazły się: pokazy tańca UKS Top Dance (11.30 oraz 13.00), jazda na kucykach (11.00 – 14.00), zabawa z bańkami i kolorowanie głównej alejki oraz miasteczko ruchu rowerowego. Dodatkowo jak co weekend w parku można skorzystać z kajak1). Chętni mogą zaś podziwiać wystawę fotograficzną z okazji 40-lecia ZTM „Pruszkowiacy”.

RASZYN
Tu Dzień Dziecka startuje o 1 czerwca 16.00 w Parku Jordanowskim. W programie zjeżdżalnia „rybka”, kuloskoczki, animacje i zawody sportowe, wata cukrowa i popcorn.

CH JANKI
Już w sobotę 1 czerwca w godzinach 12.00-17.00 TikToki opanują Centrum Janki! – Przyjdź na spotkanie z Filipem Zabielskim oraz Danielem Xantosem – TikTokerowymi gwiazdami, których filmiki cieszą się ogromną popularnością w sieci! – zapraszają organizatorzy. W programie: wiedzy o TikTokach, bitwa na filmy muzyczne oraz porady dotyczących kręcenia klipów i bezpieczeństwa w Internecie!.

CH NOWA STACJA
W sobotę, 1 czerwca 2019 od godz. 11.00 wszystkie dzieci, małe, duże i te całkiem już dorosłe, będą mogły przeżyć niezapomniane chwile w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Nowa Stacja. – Śmiałkowie wkroczą do świata wirtualnej rzeczywistości, by wcielić się w jednego z bohaterów Avarangers lub zwinnego Spidermana. Będą także mogli przeżyć szaloną jazdę Roller Coasterem i stanąć ramię w ramię z ulubionymi postaciami z filmów Disneya. Fanów czterech kółek z pewnością ucieszą wyścigi pojazdów RC, które odbędą się na specjalnie do tego celu przygotowanym torze oraz udział w mini turnieju RC z nagrodami – wyliczają organizatorzy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Dzień Dziecka w regionie”

  1. Janusz pisze:

    Nie ma to jak dzień dziecka w galerii handlowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Grill gazowy