Dzień Dziecka w klimacie off-road w Brwinowie

Brwinów

Dzień Dziecka już niebawem. W Brwinowie szykuje się moc atrakcji (w dosłownym tego słowa znaczeniu) dla dużych i małych.

Na 2 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, w Brwinowie zaplanowano wyjątkowe wydarzenie. Przy ul. Bratniej odbędzie się po raz kolejny Offroadowy Dzień Dziecka.
Od godz. 11.00 będzie można nie tylko zobaczyć, ale też wsiąść jako pasażer do samochodu terenowego i przejechać po specjalnie przygotowanym torze. Dobra zabawa gwarantowana!

Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących – pokazów i warsztatów. Łasuchy będą mogły posilić się w strefie gastronomicznej. Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie Dnia Dziecka z Waszymi pociechami, warto się tu pojawić!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Dzień Dziecka w klimacie off-road w Brwinowie”

  1. Jkj pisze:

    Naprawdę? Kilka terenówek z setką dzieciaków w kolejce i kiełbasa( bez setki ale w kolejce)?To jakiś ku….a żart,ponure czasy pandemiczne chyba się skończyły

  2. trądzik wiosenny pisze:

    Wydarzeniem epokowym w Brwinowie byłoby, gdyby miasto uczciwie i solidnie wysprzątać. A „Dzień Dziecka”, wraz z atrakcjami, był w Polsce jeszcze bodaj przed II. wojną światową. Więc chyba tylko brak pomysłów podczas obserwowania życia miasta i gminy wywołują u P.T. redaktorów takie notatki, które niektórzy czytają z czystego masochizmu z domieszką złośliwości. Lekarza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły