Dzień Dziecka Bożego w Piastowie

Impreza

Tradycyjnie już w sezonie zabaw plenerowych w Piastowie nie zabraknie Dnia Dziecka Bożego. Festyn dla całych rodzin już w tę sobotę.

Atrakcji nie zabraknie. – Doroczny festyn rodzinny z loterią charytatywną i główną nagrodą w postaci roweru. Jak zwykle będą dmuchańce, pokazy taneczne, warsztaty i zawody sportowe. Zaprasza Stowarzyszenie Możesz, wspólnoty parafii Chrystusa Króla Wszechświata i Stowarzyszenie „Sprawni Razem” z Piastowa – czytamy w zaproszeniu.

Będzie to także okazja, aby zrobić coś dla innych. Całkowity dochód z loterii przeznaczony zostanie na sfinansowanie wypoczynku wakacyjnego i wyjazdów rekolekcyjnych dzieci z Piastowa.

Początek zabawy w sobotę, 25 maja, o godz. 11.00. Festyn potrwa do godz. 18.00. Miejsce to ul. Ogińskiego 41, teren parafii Chrystusa Króla Wszechświata.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Dzień Dziecka Bożego w Piastowie”

 1. tubylec pisze:

  ’ Chrystus król wszechświata ’ megalomania urzędników kościoła jest wręcz karykaturalna , bo co oni mogą wiedzieć o wszechświecie żeby mieszać do tego Chrystusa.

 2. Katolik pisze:

  Może będą sarkastyczny lecz zadam pytanie: czy będą sprawdzać akty chrztu na potwierdzenie? Wydaje mi się, że żyjemy w państwie świeckim a jeżeli parafia chce zorganizować festyn to powinna zaprosić wszystkie dzieci.

  • tubylec pisze:

   Sarkazm jak najbardziej na miejscu. Bo cóż począć, jak przyjrzymy się wynikom ostatnich wyborów w Piastowie

 3. Grzesiu z pejsem pisze:

  Oto są Dzieci Piastowa

 4. Tom_w_Paski pisze:

  Coraz lepsze atrakcje w naszym Piastówku 🙂

 5. olo pisze:

  Chrystus król wszechświata…..dobre….az się popłakałem ze śmiechu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane